Intensis Güvenlik Hizmetleri

Intensis

Kurumsal > Sistem Yaklaşımı

Tasarım ve Projelendirme
Firmamıza gelen proje talebi hangi sistem üzerine olursa olsun, öncelikle keşif yapılması gerekliliği üzerinde durulur. 10 yılı aşkın sektör tecrübemizle, uygulanacak proje ve sistemin risk analizi çıkarılır. Sizin talebinizle birlikte bizim önerilerimiz de sunulur ve bu doğrultuda varsa mimari proje üzerinde, yoksa tarafımızdan tasarlanan sistemin projesi çizilmek suretiyle ve ürünler ve sistemler hakkında ayrıntılı açıklamalarla müşteri bilgilendirilir. Böylece daha sonra karşılaşılabilecek risk faktörü ve oluşabilecek müşteri memnuniyetsizliği önlenmiş olur.

Uygulama
Tasarımı yapılmış ve projesi çizilmiş olan sistemin son hali, müşteri onayı da alınarak uygulamaya konulur. Toplam Kalite Yönetimi anlayışı ile hareket edilir. Altyapı tesisatının oluşturulması, montaj ve devreye alma işlemlerinde adım adım kontroller yapılarak hata oluşması engellenir ve sistemin kusursuz çalışması sağlanır.

Satış Sonrası Hizmetler
Kurulan sistemin kusursuz teslim edilmesi dışında, yeni teknolojilerden müşterilerimizi haberdar edip gerekirse revizyonlar yapmak ve kurulu sistemi daha iyi seviyeye getirmek gerekliliğinin farkındayız. Sürekli hizmet anlayışı ile yıllar sürecek iş ortaklığı ve sınırsız müşteri memnuniyeti misyonumuz gereğidir. Sistemlerin kurulup teslim edilmesi sonrasında, bakım ve servis anlaşmaları ile kontrol ve bakımları yapılarak, var olan sistemlerin çalışırlığı sağlanır, gerekirse revizyonlar yapılır.